esmaspäev, 5. märts 2012

Tulemusi

Klubidekarikavõistlustel tuli Sk Altiuse meeskond 10 klubi konkurentsis 5.kohale 61 punktiga.

Rait jooksis 60m 7,09ga ning oli viies. Ranno oli viies 60 meetri tõkkejooksus 8,53ga ning kaheksas 400 meetri jooksus, kus püstitas isikliku rekordi 53,27. Karl jooksis isikliku rekordi 1500 meetri jooksus, kus ta oli noorim osavõtja. Aeg 4.23,09 andis 9nda koha. Suvel jooksis ta staadionil 4,27ga ning eelmine talv sees 4.41ga. 4x200 meetri teatejooksus tuli meie nelik (Ranno, Erik, Jarmo ja Rait) 1.33,69ga kuuendaks.

Täna algasid meie kergejõustikuhallis Pärnu linna ja maakonna koolinoorte meistrivõistlused. Võistlustules olid juuniorid, A ja B vanuseklassi võistlejad. Sündis ka märkimisväärseid tulemusi. Suure koormuse sai Jarmo, kes osales neljal alal - 60 meetri jooksu võitis ta 7,1 sekundiga. Kaugushüppes püstitas ta viimases voorus isikliku rekordi 6.46, mis tõstis ta teiselt kohalt esimeseks. Kõrgushüppes püstitas ta isikliku rekordi 1.85, mis andis teise koha. Kuulitõukes sai ta 6 kilose kuuliga kirja 12.38, mida on vaid 7 cm vähem kui aasta tagasi 5 kilost kuuli tõugates!

Ranno osales täna ainult 60 meetri jooksus, kus tuli kolmandaks 7,3 sekundiga. Väsimusele viidates loobus ta kõrgus- ja kaugushüppest. Karl oli teist päeva järjest võistlustules, kui täna jooksis ta 1000 meetrit ning tegi seda väga hästi nagu ka eile. Tänane võiduaeg oli 2.45,1. Detsembris jooksis ta Tallinnas 2.45,9. Nii et isiklik rekord taaskord.

Võimsa etteaste tegid Jaagup ja Madis kaugushüppes. Jaagup hüppas viimasel katsel uue isikliku rekordi 6.09, mis andis ka alavõidu. Madis hüppas 1cm vähem rekordist ja sai kirja 5.91. 60 meetri jooksus tuli Jaagup teiseks 7,3 sekundiga.

Karl Rene püstitas isikliku rekordi kõrgushüppes, kui ületas kõrguse 1.70. Madis sai samuti jagu rekordkõrgusest 1.65.

Tüdrukutest tegi 3 ala kaasa Killu-Laura, kui kõrgushüppes hüppas ta rekordi 1.30, siis 60 meetri jooksus tuli ta kolmandaks ning kaugushüppes tuli viimasest voorust 4.71. Brigita hüppas kaugust 4.76. Inger tuli kolmandaks 60 meetri jooksus. Kerstin hüppas kõrgust 1.40. Kuna mul protokolli veel ei ole ning kõik tulemused meelde ei jäänud, siis edastan kõik tulemused siia esimesel võimalusel!

Homme on võistlustules C (1999-2000) ja D (2001-2003) vanuseklassi võistlejad. Võistlus algab D vanuseklassile 14.00 ning C vanuseklassile 15.45. Kohal olla tund aega enne võistluste algust!