Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

Esmaspäev, 20. veebruar 2012

Eesti meistrivõistlustest ja nädala esimesest treeningust

Eesti meistrivõistlustel alustas suurepäraselt Ranno, kes 60 meetri tõkkejooksu eeljooksus püstitas uue isikliku rekordi 8,45 (eelmine rekord 8,61). See aeg viis ta seitsmendana finaali! Finaalis jooks tehniliselt nii hästi ei õnnestunud, 8,59 andis kaheksanda koha. Eeljooksu aeg aga on suurepärane ja kuna Ranno pääses oma esimestel täiskasvanute meistrivõistlustel finaali, võib tema etteastega igati rahule jääda. Meeste 60 meetri eeljooksus startis Rait, kes oma jooksu võitis viletsale stardile vaatamata 7,04 sekundiga. See aeg viis ta kolmandana finaali. Kuna Rait aga lõpumeetritel endale taas liiga tegi (sel talvel kummitanud vigastus lõi taas välja), siis otsustasime finaalis mitte joosta. Kas Rait veel sel talvel võistleb või peab vigastuse tõttu hooaja lõppenuks kuulutama, see selgub järgmise nädala alguseks.

Täna joosti aga taas väga tugevaid aegu trennis 30 meetri lendlähtega jooksust. Kui Jarmol jäi rekordist pisut puudu ning täna tuli aeg 3,08, siis Ranno püstitas uue isikliku rekordi, joostes samuti 3,08 sekundit. Taas hiilgas Jaagup, kes rekordnumbrid nihutas juba 3,16 peale (endine rekord 3,21). Rekordi jooksis ka Madis - 3,36. Naelikud esimest korda jalga tõmmanud Risto jooksis 3,16, ent jooks ei olnud kindlasti maksimaalse pingutusega. See on väga hea märk, et Risto taastub edukalt vigastusest ja et tippkiirus on praegugi tegelikult väga hea. Nagu Risto isegi ütles, siis üks käik oli veel varuks, ent see oli korralik käik. Nii et tasapisi liigume temaga edasi.

Ka tüdrukud jooksid rekordeid. Hanna viis rekordi 3,72 peale, parandades tippmarki ühe sajandikuga. Rekordi jooksis ka Killu, kes sai esmakordselt jagu 3,80 sekundi piirist ning uued rekordnumbrid on 3,78. Kerstin parandas hooaja tippmarki, viies selle 3,94 sekundini. Inger jooksis täna valutavale jalale vaatamata 3,77.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar