teisipäev, 23. august 2011

Mitmevõistluse meistrivõistlused

Täna algasid Hiiumaal, Kärdlas Eesti A klassi ja juunioride mitmevõistluse meistrivõistlused. Jarmo alustas päeva 100 meetri jooksus 12,00ga, mis andis kokkuvõttes teise koha. Kaugust hüppas Jarmo viimasel katsel 6.13, mis andis paremusreas neljanda koha. Kuuli tõukas ta avakatsel 11.85, mis oli paremuselt 9s tulemus. Kõrgushüppes jäi tulemuseks 1.74, mis oli päeva viies tulemus. Viimase ala - 400 meetri jooksus püstitas Jarmo esimese isikliku rekordi 55,45. Ka 400 meetri aeg andis viienda koha. Avapäeva kokkuvõttes on Jarmo kogunud 3021 punkti, millega ta hoiab viiendat kohta. Koht eespool on kogunud pisut üle 200 punkti enam ja koht tagapool hetkel 75 punkti vähem. Kokku lõpetas avapäeva 14 mitmevõistlejat.

Avapäeval andis Jarmo igal alal natukene ära planeeritust. Kõige enam miinust tõi 100meetri jooks, kus miskipärast ka teised normaalseid tulemusi teha ei suutnud. Sealt tuli ligi 70 miinuspunkti. Kaugushüppes tegi Jarmo peaaegu planeeritu ära ja nii oli punktikadu minimaalne. Kuulitõukes läks kaduma ca 30 punkti, kõrguses 25 punkti. Nii oma 50 punkti võinuks enam tulla ka 400 meetri jooksust. Sellegipoolest jääb kõrgushüpe pigem plusspoolele ja 400 meetris sündis isiklik rekord. Õnnestumise korral võib Jarmo koguda veel ligikaudu 5800 punkti. Loodame et avapäeva positiivne lõpp kandub üle teise päeva ja Jarmo asub 110meetri tõkkejooksus püüdma head aega. Teine võistluspäev algab homme 9.30.