kolmapäev, 16. veebruar 2011

Kiirjooksupäev Rakveres

Rakvere võistlustel saime rohkem positiivseid emotsioone kui negatiivseid ja see teeb rõõmu. Esimese alavõidu eest kandis hoolt Brigita, kes võitis B vanuseklassis nii 60m jooksu kui ka 40m lendlähtest jooksu. 60m aeg 8,29 oli pisike pettumus, ent 40 lendlähtest jooksis Brigita täitsa hästi 4.67 (eelmine aasta 8,33+4,79). Kokku tuli 100m aeg seekord 12,96 (aasta tagasi 13,12). Olgu siinkohal mainitud, et kiiremini ei jooksnud ükski tüdruk ka A ja Juuniori vanuseklassis. Inger  vahetas mulluse neljanda koha kolmanda vastu - 8,66+4,91 (kokku 13,57, eelmine aasta 13,52 - 8,57+4,95). B klassi arvestuses kaasa teinud Hanna tegi väga tubli etteaste - 60m sündis isiklik rekord 9,00 ja 40 lendlähtest 5,27. Kokku andis see 100m ajaks 14,27.
Poistest tegi korraliku esituse meie grupi uus liige Risto, kes 100m ajaks sai 11,56 (7,43+4,13). See andis kokkuvõttes teise koha Joosep Lohuri järel, kes sai koguajaks 11,55.

Tõkkejooksus tõi alavõidu Inger, kes sai ajaks 9,76. Aasta tagasi seal 9,84. See võit tuli tahtejõu pealt! Ranno sai tõkkeajaks 8,75. Kohapeal saime aga võistluste korraldajatega kenasti kaubale ning Hannal lubati koos B klassiga oma TV10 tõkkeid joosta. Aeg tuli 10,42. Elektriajavõtusüsteemiga oli see isiklik rekord, aasta tagasi TV 10 etapil jooksis Hanna samu tõkkeid 11,17. Jooksu jäi siiski palju varu sisse ja tehniliselt võinuks sooritus parem olla. Aga just sel põhjusel ta tõkkeid jooksiski seal, et saada pisut kogemusi juurde.

Osad ajad ei jäänud mulle täpselt meelde ja siingi võib mõni aeg olla paar sajandikku vale. Võistluste protokolli nähes parandan vead ja puuduolevad ajad.

Järgmine võistlus on A ja B vanuseklassi poistel juba sel pühapäeval, kui Võrus toimuvad noorte klubidekarikavõistlused. Siis 26. veebruar TV 10 olümpistardi II etapp Tallinnas ja Balti maavõistlus A klassile Vilniuses. 2.märtsil Pärnu linna koolinoorte MV C ja D vanuseklassile, 3.märtsil sama võistlus B,A ja J klassidele! Ja siis juba 12.märts Karel Leetsari mälestusvõistlus!