laupäev, 23. märts 2019

Võru võistluste tulemustest

Eelmisel laupäeval käisime suurema seltskonnaga Võrus võistlemas. Kuna aga võistluse protokolli kättesaamisega läks omajagu aega, siis saan teha kokkuvõtte sellest võistlusest alles nüüd.

Kokku võitsid meie sportlased Võru Spordikooli rahvusvahelistelt auhinnavõistlustelt 5 medalit - 2 kulda, 2 hõbedat ja 1 pronksi.

Poiste U14 vanuseklassis võitis Laur ühe kuldmedali ja ühe hõbemedali. 60 meetri tõkkejooksu eeljooksudes näitas Laur paremuselt kolmandat tulemust - 9,64. Finaalis õnnestus jooks juba oluliselt paremini ning tulemuseks oli esikoht ajaga 9,31. Kaugushüppes hüpped taas väga hästi ei klappinud, ent võistluse lõppfaasis suutis Laur siiski 5 meetri piiri ületada - 5.02 andis teise koha. 200 meetri jooksus saavutas ta viienda koha ajaga 27,84. Sel talvel joostud isiklik rekord jäi 24 sajandiku kaugusele.

Tristan oli poiste kuulitõukes 9.55ga viies, 200 meetri jooksus seitsmes 29,65ga ja kaugushüppes kaheksas 4.37ga.

Tüdrukute U14 vanuseklassis võitis Viola esikoha 600 meetri jooksus, saades ajaks 1.53,68. Lisaks jõudis ta kaugushüppes finaali, kus saavutas lõpuks kuuenda koha 4.31ga.

Tüdrukute U16 vanuseklassis võitis Greete-Liis hõbemedali kuulitõukes, kui sai tulemuseks 12.04. Pronksmedali 200 meetri jooksus võitis Agneta, kes püstitas uhke isikliku rekordi 27.93. Tema senine rekord oli pärit käesoleva aasta jaanuari lõpust, kui ta jooksis 28,50. 60 meetri jooksus oli ta aeg 8,68, mis andis 9.koha.

Carlyn oli kaugushüppes tulemusega 5.06 neljas. Medalist jäi lahutama vaid 3 sentimeetrit. 60 meetri jooksus oli ta viies 8,39ga ja 200 meetri jooksus kümnes 28,63ga.

60 meetri tõkkejooksus pääses finaali Martha-Liset, kes eeljooksus läbis distantsi 10,08ga. Sellega kordas ta oma isiklikku rekordit. Finaali lõpetas ta viiendana, ajaks 10,10. Pilleriin oli tõkkejooksus kaheksas, tema aeg oli 10,81. Lisaks ületas Pilleriin kõrgushüppes 1.35 ja jooksis 200 meetrit 30,67ga.

Tüdrukute U14 vanuseklassis käisid võistluskogemusi hankimas veel Mia, Martha ja Kaisa-Maria. Kaisa on seejuures veel alles U12 vanuseklassi sportlane, seega pidi ta konkureerima seekord kuni 2 aastat vanematega. Mia aeg oli 60 meetri jooksus 9,48 (20.koht), Marthal 9,62 (21.koht) ja Kaisa-Marial 9,75 (23.koht). 200 meetri jooksus oli Mia aeg 32,13 (20.koht), Martha aeg 32,40 (22.koht). Kaugushüppes osalesid koguni 45 hüppajat. Martha hüppas 3.95 (18.koht), Mia 3.89 (21.koht) ja Kaisa-Maria 3.69 (28.koht). Marthale ja Kaisale oli see elus esimene võistlus, kui tõugata tuli paku pealt, mitte meetrisest äratõukealast.

Tüdrukute U16 vanuseklassis käisid võistlemas veel Mirtel, Iiris, Emma, Karolin. Mirtel sai 60 meetri jooksus ajaks 9,16, 200 meetri jooksus 30,66 ja kõrgushüppes ületas ta 1.30. Iiris hüppas kaugust 3.75. Emma aeg 60 meetri jooksus oli 9,24. Karolini aeg 60 meetri jooksus oli 9,23, kõrgushüppes ületas ta 1.35.