kolmapäev, 19. märts 2014

Pärnu linna ja maakonna koolinoorte meistrivõistlused

11-12.märtsil toimusid meie hallis koolinoorte meistrivõistlused.

Esimesel päeval olid võistlustules C ja D vanuseklassi võistlejad. Kõige märkimisväärsema tulemusega sai hakkama C vanuseklassis Vanessa, kes püstitas kaugushüppes võimsa isikliku rekordi 4.84! Teine oli Andra 4.53ga, kolmas Elisa 4.47ga. Teised tulemused ei ole veel kõik minuni jõudnud, aga tublisid tulemusi tehti veel, seega tulen C ja D tulemuste juurde veel millalgi tagasi.

Küll aga võtan kokku J,A,B võistlustulemused. Olen pannud kohad üldarvestuses (linna+maakonna koolid), kuigi võistlust peeti ka eraldi arvestuses.

Juuniori vanuseklassi tüdrukute kõrgushüppe võitis Inger 1.40ga. Teine oli Kerstin 1.35ga.
Sama vanuseklassi poiste 60 meetri jooksus tuli kolmandaks Jaagup 7,1ga. Väga tuline oli jooks 1000 meetri distantsil, kus kaasa tegi ka väljaspool arvestust jooksnud Karl. Karl lõpetas ajaga 2.37,8, mis tähendas isiklikku rekordit ja siiani püsinud halli rekordi ületamist. Paraku lasi Karl konkurendi viimasel meetril endast mööda ning nii tuli vastu võtta 0,1 sekundiline kaotus.

Kaugushüppes tegi väljaspool arvestus kaasa Jarmo, kes sooritas päeva pikima õhulennu - 6.48. Karl Rene oli kuues 5.58ga. Juunioride kõrgushüppes tuli teiseks Karl Rene 1.75ga.

Tüdrukute A vanuseklassi 60 meetri jooksus tuli neljandaks Karin ajaga 8,7. 600 meetri jooksus oli Karin 2.03ga viies ning kaugushüppes 4.57ga kolmas.

Tüdrukute B vanuseklassis tegi kõik võistluskavas olnud alad kaasa Liisbet! 60 meetri jooksus oli Liisbet teiseks 7,7ga, 600 meetri jooksus võitis ta esikoha 1.52,8ga, kaugushüppes oli kolmas 4.54ga (kaugust hüppas ta kohe pärast 600 meetri jooksu!). kõrgushüppes võitis ta esikoha 1.45ga ning kuulitõukes tuli isikliku rekordiga 9.16 kuuendaks.
60 meetri jooksus tuli kolmandaks Laura ajaga 7,7. Kuulitõukes püstitas ta aga tubli isikliku rekordi 9.69, mis andis teise koha.
600 meetri jooksus tegi tubli etteaste Gizi, kes ajaga 2.04,8 tuli kuuendaks.
Kaugushüppes tuli Hanna 4.78ga teiseks, kõrgushüppes 1.40ga kolmandaks, kuulitõukes oli Hanna 9.30ga viies.

Poiste B vanuseklassis tegi suurepärase etteaste Jakob, kes võidutses koguni kolmel alal - esikoht tuli 60 meetri jooksus 7,5ga, kaugushüppes 5.52ga ja kõrgushüppes püstitas ta mitmel korral isikliku rekordi ning lõpuks oli võidutulemus 1.71!
1000 meetri jooksus tuli kolmandaks Hans ajaga 3.20,7.