pühapäev, 17. juuli 2011

Eesti klubide karikavõistlused

Täna toimusid Tallinnas Kadrioru staadionil Eesti klubide karikavõistlused. Uuel Mondo kattega staadionil said kõik meie noored esmakogemuse, kuidas sellisel kiirel rajal joosta ka on.
Meeskonna kõige kõrgemate punktide eest hoolitses Rait, kes 100meetri jooksus oli teine 10,99ga ning 200meetri jooksus kolmas uue isikliku rekordiga 22,03. Seejuures nihkus Raidi stardipakk ära stardihetkel sajas meetris, mistõttu tuli kõvasti tööd jooksurajal teha, et teised kinni püüda.
Väga korraliku rekordiparanduse tegi meeste 3000 meetri jooksus Karl, kelle uued rekordnumbrid on nüüd 9.37,66 sekundit. Rekord paranes pea 10 sekundiga. See aeg tõstis Karli jooksva hooaja edetabelis teisele kohale A vanuseklassis.
Isikliku rekordi jooksis 400 meetri jooksus välja Ranno, kes sai ajaks 53,84. Rekord paranes 0,11 sekundiga.
Pisut ebaõnnestus Jarmo kaugushüpe, kus parimal katsel mõõdeti talle tulemus 5.87. Teatejooksus, kus avavahetust jooksis Ranno, kolmandat Jarmo ja viimast Rait, saadi ajaks 44,13 sekundit, mis andis 7.koha.

Naiskonnas hoolitses parima tulemuse eest Brigita, kes võitis oma jooksu 100meetris uue väga tubli isikliku rekordiga 13,01 sekundit! Kokkuvõttes andis see talle tubli kuuenda koha naiste konkurentsis. See aeg tõstab Brigita hooaja edetabelis 8ndalt kohalt 4ndaks B vanuseklassis. Rekordiparandus on aga väga korralik - 0,14 sekundit! Kahjuks tegi Brigitale põlv haiget ning 200 meetri jooksust pidime loobuma. Sellise kiiruse pealt võinuks ka seal väga tugeva aja joosta.
Väga tubli jooksu tegi Marie-Mädli naiste 1500meetri jooksus, kui rekordist jäi puudu vaid 0,4 sekundit. 5.19,39 andis 7nda koha. Magda sai naiste 400meetri jooksus ajaks 1.06,51, mis andis oma jooksus neljanda koha.
Teatejooksus, kus kahte esimest vahetust jooksid Magda ja Brigita, suudeti oma jooks võita 52,33 sekundiga. Kokkuvõttes andis see 7nda koha.

Videonurgas on nüüd aga üleval Raidi 200meetri jooks noorte MM-il Prantsusmaal ja veel mitu mitu videot tänasest võistlusest!

Paljud siirduvad nüüd aga puhkama paariks nädalaks. Rait jätkab vormi viimistlemist noorte olümpiapäevadeks, mis toimuvad 24-29.juuli Türgis. Risto jätkab ettevalmistust Eesti meistrivõistlusteks, mis toimuvad 29-31.juuli. Karl jätkab vaikselt oma treeninguid. Sama teeb Mädli. Teistega kohtume taas enne 10.augustit, sest järgmine võistlus on Rukkilillemängud 17-18.august Võrus!