teisipäev, 9. märts 2010

Väike ülevaade

6.märtsil olid võistlustules paljud meie seast. Suurem osa Pärnus Karel Leetsari mälestusvõistlusel, Rait osales samal ajal Lätis Balti maavõistlusel. Oma Eesti koondise debüüdi teinud Rait jooksis 60m 7,12ga, millest piisas alavõiduks. 300m jooksus tuli 4.koht ajaga 36,61. Teatejooksus jooksis aga Eesti koondis uue Eesti noorterekordi! Nii et igati kordaläinud võistlus. Pärnu võistlusel olid kõige paremas hoos tüdrukud. Brigita võitis b klassi 60meetri jooksu 8,38ga. Inger oli teine 8,51ga, korrates oma isiklikku rekordit. A klassi neidude seas tuli Magda rekordikordamisega teiseks - 8,38. Kaasa tegid ka A klassi poisid, ent suurepäraseid tulemusi paraku seekord näidata ei suudetud. Pühapäeval osales Inger Tallinnas TV10 olümpiastardi II etapil. Lasnamäe hallis toimunud võistlusel tegi Inger kaasa 60 meetri tõkkejooksus. Oma eeljooksu Inger võitis, paraku komistas ta kolmandasse tõkkesse ja kaotas märkimisväärselt kiirust. Eksimus osutus väga kalliks, kuna A finaali koht oli sellega läinud. A finaali pääses ajaga 10,19. Inger jooksis 10,25. B-finaalis klappis jooks juba paremini ja teist etappi järjest suutis Inger B finaali võita - aeg 9,89 sekundit. Selline aeg andnuks A finaalis 5nda koha. Seekord tuli siis leppida 7nda kohaga. Täna on veel puhkepäev. Homme alustavad suurem osa ettevalmistust. Naelikud palun koju jätta pikemaks ajaks! Inger, Brigita ja Marie võistlevad veel võibolla 20.märtsil Võrus auhinnavõistlustel. Teistele on hooaeg aga lõppenud. Algab suur töö, sest aega on paraku väga vähe. Palju vähem kui võiks olla. Hakkame taas üles märkima ka puudumisi!