teisipäev, 2. märts 2010

Pärnu Linna koolinoorte MV esimene päev

Täna olid võistlustules D ja C vanuseklassi võistlejad. Ingeri eelmise aasta võidujada jätkas seekord Killu-Laura, kes võitis kõik kolm ala: 60meetri jooksu finaalis ülekaalukalt võitnud Killu jooksis 8,3 sekundit. Kaugushüppes piisas võiduks 4.20st ja 300meetri jooksus 50,2 sekundist. Poiste C vanuseklassi 60meetri jooksus pidi Karl Jõeäär leppima teise kohaga. Eeljooksus jooksis Karl korralikud 8,2 sekundit, ent finaaliaeg 8,4 teisest kohast enamat ei andnud. Jan Lennart oli 60meetri jooksus kolmas samuti 8,4 sekundiga. C vanuseklassi poiste kaugushüppe võitis Jan Lennart 4.60ga. 300meetri jooksus oli Jan Lennart teine ajaga 47,4 sekundit. Tüdrukute D vanuseklassi 60meetri jooksus võtsid meie tüdrukud kolmikvõidu: võitis Hanna 9,01 ga, Kristiina oli teine 9,04ga ja Chrstiina kolmas ajaga 9,09. Kõigile oli see isiklik rekord. Kaugushüppe võitis Christiina tulemusega 4.03. Hanna oli teine tulemusega 3.78. 300 meetri jooksus näitasid needsamad 3 tüdrukut taas ülemvõimu: Christiina võiduaeg oli 54,12, Hanna kaotas talle vaid 0,03 sekundiga, aeg seega 54,15. Kolmas oli Kristiina ajaga 54,90. Oli tore ja edukas päev ja loodetavasti innustav homsetele startijatele! Homme võistluste algus 14.00!