laupäev, 20. märts 2010

Hooajal punkt

Täna sai pandud punkt võistlushooajale. Võrus toimusid Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused. Võistlemas käisid Inger ja Brigita. 60m tõkkejooksus kordas Inger isiklikku rekordit - 9,73 tõi alavõidu ja sellega kaasneva medali ning karika. 60m eeljooksus ei suutnud Inger oma jooksu joosta - 8,67 oli alla tema võimete. Kui eelmine aasta jäi Inger esimesena finaalist välja ajaga 8,88, siis täna kordus ajalugu. Inger oli esimene, kes pidi finaali kõrvalt vaatama. Kokku seega 7.koht. Brigita jooksis eeljooksus 8,36 ning pääses teisena finaali.Finaaliks tegi Brigita mõningad parandused, millele pärast eeljooksu viitasin ning uus isiklik rekord 8,28 oli olemas. Aeg andis ka finaalis teise koha.
200meetri jooksus parandasid mõlemad oma isiklikku rekordit. Esimeses jooksus startinud Brigita finišeeris kolmandana - ajaks 27,39. Eesti meistrivõistlustel joostud rekord 27,67 oli seega tublisti löödud. Inger võitis teise eeljooksu - uueks rekordiks 28,31, eestikatel oli aeg 28,43. 8 jooksu peale saigi Brigita kolmanda koha ja Inger viienda. Kaksikvõidu võtsid Läti neiud. Nii et Brigita ja Inger olid 2 parimat Eesti neiut ja 2 parimat 96 aastal sündinud jooksjat üldse :)

Nii et igati edukas punkt on hooaja pandud!