pühapäev, 27. mai 2018

TV10 Olümpiastardi etapp Rakveres tõi mitu rekordit

Reedel, 25.mail toimus Rakveres neljas TV10 Olümpiastardi etapp

Nooremate poiste palliviskes sai Tristan esimese kolme katsega kirja tulemuse 55.16, millega ta jõudis kindlalt ka finaali. Finaalkatsetel parandas ta oma tulemust 3 sentimeetriga - 55.19 andis kokkuvõttes neljanda koha. Kolmandast kohast jäi lahutama vaid 16 sentimeetrit. Kokku osales palliviskes 56 poissi.

1000 meetri jooksus püstitas Tristan isikliku rekordi 3.18,87, millega tuli auhinnalisele kuuendale kohale. Kokku startis 57 jooksjat.

Vanemate tüdrukute 600 meetri jooksus püstitas isikliku rekordi Kertu, kes ajaga 1.46,25 saavutas neljanda koha. Kolmandast kohast jäi lahutama vähem kui 1 sekund. Kokku startis 56 tüdrukut.

Hooaja viimane TV10 Olümpiastardi üle-eestiline etapp toimub aga Pärnu Rannastaadionil 13-14.juunil. Kes sinna meie sportlastest võistlema pääseb, selgub juba maakondlikul etapil, mis toimub 4-5.juunil samuti Rannastaadionil.