reede, 2. veebruar 2018

Eesti karikavõistlustest

Kokku on veel võtmata meie sportlaste esinemine Eesti karikavõistlustel, mis toimusid eelmisel pühapäeval Tallinnas.

Kõige parema individuaalse koha nendelt võistlustelt tõi Carlyn, kes seekord võistles koos vanema vanuseklassiga (U16+U18). Teivashüppes ületas ta 3.15, mis andis teise koha. Ilmselgelt oli Carlyn väsinud päev varem toimunud TV10 Olümpiastardi etapist kui ta võitis teivashüppe 3.41ga. Martha-Liset oli kuues, ületades 2.85.

Tüdrukute 4x200 meetri teatejooksus saavutas meie võistkond samuti teise koha ajaga 1.48,61. Võistkonda kuulusid Ann Marii, Ramona, Vanessa, Cleer. Ann Marii jaoks oli tegu hooaja esimese võistlusega pärast sügisel tehtud põlveoperatsiooni. Kõik tüdrukud jooksid aga vapralt ja väärivad kiidusõnu!

Poiste teivashüppes ületas Mikk teist korda sel talvel 4 meetri piiri. Kui isiklik rekord on aasta algusest 4.05, siis sel korral ületas ta täpselt 4 meetrit. See tulemus andis kolmanda koha. Kristo ja Herman ületasid mõlemad 3.50. Hermanile oli see isiklikuks rekordiks. Isiklik rekord paranes 20 sentimeetrit!

Korraliku võistluse tegi Tormi, kes osales nii 60 meetri tõkkejooksus kui ka 200 meetri jooksus. Tõketes jooksis ta uue isikliku rekordi 8,85, mis andis 7.koha. 200 meetri jooksus andis aeg 24,09 viienda koha.

Meeste 3000 meetri jooksus sai Karl kuuenda koha ajaga 8.46,53. Isiklikust rekordist jäi lahutama alla sekundi.

Tüdrukute 60 meetri jooksus sai 7.koha Ramona, kelle aeg oli 8,29. Kätlini aeg oli 8,56 ning koht 16. 200 meetri jooksus jäi Ramona ajaks 27,45, mis andis kuuenda koha.

Tüdrukute kõrgushüppes ületas Vanessa 1.53 (11.koht) ja Cleer 1.45 (15.koht). Kaugushüppes jäi Vanessa parimaks 5.05 (10.koht).

Nüüd on ees ootamas Sportland Sprint mitmevõistlus Tartus 4.veebruaril ja siis toimuvad 10-11.veebruaril Eesti talvised U18,U20 ja U23 meistrivõistlused Tallinnas.