laupäev, 14. oktoober 2017

Eesti murdmaajooksu karikavõistlused

Täna toimusid Nõmme Spordikeskuses Eesti murdmaajooksu karikavõistlused.

Tüdrukute U14 vanuseklassi 1 kilomeetri jooksus tegi väga hea etteaste Kertu, kes ajaga 3.35 lõpetas jooksu neljandana. Jooksu võitjale kaotas ta 4 sekundit, ent teisele ja kolmandale kohale vaid 1 sekundiga. Martha-Liset ja Mirtel lõpetasid jooksu üksteise järel 16 ja 17ndana. Mõlema tüdruku ajaks oli 4.10. Carlynile kujunes jooks raskeks ja ajaks tuli 4.24 ja kohaks 22. Tingimused ja rada olid Nõmmel väga keerulised. Pidevalt sadas vihma ja rada oli väga pehme ja libe. Lisaks oli kilomeetrisel ringil väga kõrge tõus, millele järgnes pikk ja järsk ning seetõttu ka ohtlik langus.

Meeste 10 kilomeetri jooksu lõpetas Karl viiendana, tema ajaks oli 35 minutit ja 38 sekundit. Meie spordiklubi eest oma esimese võistluse teinud Ralf sai ajaks 37 minutit ja 51 sekundit, mis andis 11.koha.