esmaspäev, 13. oktoober 2014

Kadrijooksu tulemused

Enne kui asun pühapäeval toimunud kadrijooksu tulemusi kokku võtma, saan taaskord rääkida kiiretest sprindiaegadest treeningul. Täna joosti taas välja paar väga ilusat isiklikku rekordit 30 meetri jooksus. Tüdrukute edetabelit sai jälle uuendada. Päeva kiireima aja jooksis välja Carol, kes viis rekordi 3,70 pealt 3,62ni! Ka edetabelis tõusis ta paar kohta kõrgemale. Täiesti uskumatuid aegu on välja jooksmas ka Elisa, kes alles eelmisel nädalal viis rekordi 3,80 peale. Täna jooksis ta kohe avakatsel 3,71! Koguni 9 sajandikuga parandas ta oma senist rekordit.

Uus edetabel:
1. Inger 3,51
2. Minni 3,55
3. Brigita 3,56
4. Triin 3,57
5. Liisbet 3,61
6-8. Laura, Ann Marii, Carol 3,62
9. Hanna 3,63
10. Vanessa 3,66
Homme teeb vanem grupp samuti proovi 30 meetri jooksus. Kas seda edetabelit saab veel muuta, selgub juba homme.

Ja nüüd kadrijooksu juurde! Kõigepealt on mul suur rõõm teatada, et osavõtjate arvu järgi oli Altius edukaim spordiklubi 36 sportlasega stardis. Neist 31 teeb trenni minu juures. Kolmandat aastat järjest olen ma treenerite paremusjärjestuse tipus. Aitäh kõigile selle eest :) Saan ka jälle ühe karika!

Meeste arvestuses oli Karli puudumisel meie edukaim jooksumees sel korral Johann, kes läbis 3 kilomeetrit 10.53,8ga. Oma vanuseklassis oli see paremuselt teine tulemus. Hans sai ajaks 12.03,1, millega ta oli oma vanuseklassis neljas. Lucase aeg oli 12.34,0, mis oma vanuseklassis andis kolmanda koha.
Artur 13.49,7
Herman 13.53,0 (oma vanuseklassi neljas)
Mikk 14.48,6
Jüri 15.57,4
Poiste 1000 meetri jooksus sai teise koha Raimond 3.45,2ga. Henri oli ajaga 4.00,1 oma vanuseklassi esimene! Tristan 4.09,0ga teine! Andry sai ajaks 4.09,2, mis oma vanuseklassis oli neljas tulemus. Talle järgnes viiendana Ken, kelle aeg oli 4.10,1. Laur jooksis võistlusmaa läbi 4.24,2ga, mis andis oma vanuseklassis viienda koha.

Alles laupäeval Eesti murdmaajooksu karikavõistlustel suurepäraseid jookse näidanud Hanna ja Ann Marii tegid tegusid ka kadrijooksul. Hanna lõpetas naiste 1000 meetri jooksu teisena ajaga 3.47,4. Oma vanuseklassis oli see aga parim tulemus!

Kadrijooksu naiste esikolmik koos võistluste peakohtuniku Priit Neemega. Tema kõrval naiste arvestuse teine ja oma vanuseklassi parim Hanna, päeva kiireimat aega näidanud Eesti keskmaajooksjate tippu kuuluv Birgit Pihelgas ja suusatreener Anu Taveter.
Naiste arvestuses lõpetas neljandana Ann Marii ajaga 3,56,3. Ka tema oli oma vanuseklassis esimene! Ramona sai ajaks 4.09,0, mis oma vanuseklassis andis kuuenda koha. Seitsmes samas klassis oli Vanessa 4.10,7ga. Anett Maria aeg oli 4.11,6. Sellega oli ta oma vanuseklassis kaheksas.
Martha aeg 4.12,4 tähendas aga seda, et oma vanuseklassis oli see paremuselt kolmas tulemus! Iiris oli 4.27,1ga oma vanuseklassis samuti kolmas! Laura aeg 4.29,9 oli oma vanuseklassi neljas tulemus.
Veel olid jooksmas Kerstin (4.39,9 ja oma vanuseklassi teine koht), Kaili (4.47,8 ja oma vanuseklassi viies tulemus), Merilin (5.40,2), Laura Katriin (7.01,5).

Tõeliselt rõõmustav oli aga seis perekondade võistluses. Mitte kunagi varem ei ole nii palju meie õpilasi jooksmas olnud koos oma ema või isaga! Ja seda tehti veel väga edukalt. Näiteks kolmeliikmeliste perekondade arvestuses läks teine koht Tristanile ja tema perele! Kaheliikmeliste perekondade arvestuses tuli meile aga lausa nelikvõit! Esikohale tuli Martha koos oma isaga! Teisele kohale tuli Ken, kellel oli jooksmas ema. Kolmandaks tuli Kaili, kellel jooksis samuti ema. Ning neljandale kohale platseerus Laur, kellel oli jooksurajal kaasa tegemas isa. Kiidan väga neid sportlikke perekondasid!