Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

Esmaspäev, 20. august 2012

Eesti MV

Eesti meistrivõistlused meile soovitud tulemusi ei toonud. Raidi ebaõnnestumisel (100m eeljooksus 11,37) on kindlad põhjused. Nimelt haigestus ta 10 päeva eest kõhuviirusesse ja esimese trenni tegi ta mõned päevad enne eesti meistrivõistlusi. Ent viirushaiguse mõju on organismile niivõrd laastav, et sellest ei suutnud Rait nii kiiresti välja tulla. Nii et mingeid suuremaid järeldusi sellest ajast tegema ei pea.

Ranno saavutas tubli viienda koha 110meetri tõkkejooksus, ent aeg 15,47 ei ole kindlasti see, mille järgi ta sinna läks. Medalivõiduks tulnuks joosta pisut alla 15 sekundi.

Meie noortele on palju olulisem võistlus aga veel tulemas. Nimelt 8.septembril toimub Türil Eesti noorte ja juunioride klubidekarikavõistlused. Seal loodame näha kõiki paremaid võistlusjoonel. 

Kahetsusväärselt vähe on tähelepanu siin lehekülgedel saanud aga meie keskmaa mees Karl, kes usinalt individuaalsete plaanide järgi on trenni teinud ja ka võistlemas käinud. 

Karl on tänavu valitsenud Pärnu aastajooksu sarja. Toimunud on 15 etappi, millest Karl on osalenud kaheksal. Kõik kaheksa etappi on ta ka võitnud. Kui niidupargis joosti maikuus 1500meetrit, siis suveks koliti rannaliivale 3000 meetrit jooksma. Praegu toimuvad etapid Raekülas ning distantsi pikkuseks on 5000 meetrit. Stardis peaks Karl olema ka 21.augustil ehk homme Raekülas. Nii et kõigil huvilistel võimalik seda jooksu vaatama minna. Lastejooksule antakse start 18.30 ja põhijooksule 18.45. Jäänud on joosta veel 4 etappi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar