esmaspäev, 13. september 2010

2010.a välishooaeg lõppenud

Laupäeval toimusid Rakveres Eesti noorte ja juunioride klubidekarikavõistlused, mis oli ühtlasi ka viimaseks jõuprooviks tänavusel hooajal. Sk Altius saavutas noormeeste arvestus neljanda koha 105 punktiga. Kokku osales 10 võistkonda. Esikoha võitis Rakvere Vike132 punktiga, teiseks platseerus Audentese spordiklubi 120 punktiga ning kolmas oli Tartu Ülikooli akadeemiline spordiklubi, kes edestas meid vaid 4 punktiga.

Edukalt võistles Rait, kes tuli nii 100 kui 200 meetri jooksus kolmandaks. 100m jooksu läbis ta 11,42ga ja 200m jooksu 23,00ga. Mõlemas jooksus puhus vastutuul 1,5 meetrit sekundis.
Kõrgushüppes oli hädas Jarmo, kes sai kirja 1.70. Kuna hooaja tippmark on 1.80 ning viimane trenn ületas ta 1.78, oli tegu väikese ebaõnnestumisega. 1.80 andnuks võistlusel teise koha. Seekord tuli aga leppida 7-8.koha jagamisega. Lisaks aitas Jarmo välja klubi teivashüppes, kus meil võistlejat erinevatel põhjustel seekord väljas ei olnud. Algkõrguse ülehüpanud ja ülejäänud võistlusest loobunud Jarmo tõi klubile punktilisa. 4x100 meetri teatejooksus näitasid Rait ja Jarmo aga head minekut. Just teatevahetus Jarmo-Rait õnnestus meie vahetustest vast kõige paremini. Jarmo andis pulga edasi Raidile teisena ning Rait sai lõpusirgel jagu Rakvere viimase vahetuse jooksjast Henri Manninenist. Aeg 43,69, teine Rakvere 44,03.
Igati korraliku jooksu tegi Karl 800m jooksus. Vastased olid tugevad, võitja läbis 2 staadioniringi 2 minutiga täpselt. Karl, kelle isiklik rekord on 2.11, läbis seekord distantsi 2.13ga. Sel hooajal läbis Karl 800m jooksu 3 korda, ajad siis 2.13,2.11 ja 2.13. Seega väga stabiilne seeria.

Suurema õnnestumise korral võinuks me kokkuvõttes saada vähemalt kolmanda koha. Aga rahul tuleb olla ka praegusega.

Nüüd on siis hooaeg läbi. Rait, Jarmo ja Karl puhkavad paar päeva ja hakkavad rahulikult valmistuma 4 kuu pärast algavaks sisehooajaks.

Youtube videonurk on saanud lisa!!! Kõtt kõtt vaatama!