kolmapäev, 16. detsember 2009

Avavõistlus

Täna avasid mitmed oma talvise sisehooaja Tallinnas Audentese spordihallis. Kolm hiilgavamat tulemust tulid 60m jooksudes. Esimesena asus võistlustulle Rait, kellel ebaõnnestus jooksu esimene pool, ent sellegipoolest tuli jooksuvõit ajaga 7,40. Isiklik rekord paranes tervelt 16 sajandikku. Teisena jooksis Jarmo, kes jooksis rekordi 7,61. Rekord paranes 34 sajandikku! Finaalis jooksid Rait ja Jarmo ja lisaks Keiso ja Risto Laanemets Kalevist. Seega 4 pärnakat 6 hulgas. Finaalis jäi Rait stardis magama, ent töötas end kiiresti etteotsa ja läks oma teed. 7,25 võiduaeg on väga kõrgest klassist! Jarmo parandas samuti finaalis uuesti rekordit - 7,52! Samasuguse rekordiparanduse tegi ka Magda, kes jooksis ühes eeljooksus Eleriiniga. 8,38 Magda ajaks (eelmine rekord 8,71). Finaali sai ajaga 8,35, seega õige pisut jäi puudu. Aga ka Magda jooksus oli varu! Brigita 8,79 ja Ingeri 8,86 paranevad sel hooajal kindlasti. Brigitale oli see alles esimene võistlus ja esimene jooks naeltega. Inger oli teist korda nii suurel võistlusel ja lisaks tegi ta valestardi, mistõttu teine start kannatas oluliselt. Ragnar jooksis samuti rekordi - 7,64 (19 sajandikku rekordiparandust). Kokkuvõttes jäin ma väga rahule! Tublid olite! NB! Ootan veel protokolli, et kõikide tulemusi näha. HOMME SAUNA EI OLE!!! kuna enamus puhkavad,siis saunapäeva homme ei ole!