reede, 10. september 2021

Alustame treeningutega - esimene treeningnädal 13-19.september

Aeg on taas treeningutega alustada! Esimesed treeningud toimuvad kõikidele gruppidele 13.septembril!

Enne kui nädala graafiku juurde läheme, tuletan meelde praegu kehtivad reeglid, mida peab kindlasti jälgima ja mida jälgivad ka need spordibaasid, mida me treeningutel kasutame.

* Treeningule tule tervena. Kui sul on haigusnähud, siis palun ära treeningule tule!

* Kõik alla 18 aastased pääsevad muretult nii rannastaadionile kui ka kergejõustikuhalli. 18 aastased ja vanemad peavad esitama vaktsineerimise tõendi või negatiivse testi tõendi või olema koroona läbipõdenud viimase 6 kuu jooksul. Kes ei ole läbipõdenud ega vaktsineeritud - võtke minuga palun ühendust ja proovime leida parima variandi.

* Kõik, kelle elukoht on väljaspool Pärnu linna, peavad kohalikust omavalitsusest küsima garantiikirja Pärnu Spordikoolile! Palun sellega tegeleda võimalikult kiiresti.

* Kõik, kes on Arno keskkonnas registreeritud minu treeningutele, ei pea seda uuesti tegema. Kõikidele Arnos kirjas olevatele õpilastele saadetakse igakuiselt õppetasu maksmise arve (lapsevanema meili peale).

Kuna septembris on Rannastaadionil palju jalgpalliga seotud üritusi, siis kõiki treeninguid ei saa me seal läbi viia (kuna riietusruumidesse ka ei lubata). Seetõttu palun jälgida siin ilmuvat infot treeningute kohta. Mõnikord saame me rannastaadionilt teate päris viimasel hetkel ja siis peame ka meie kiiresti muutma treeningute toimumiskohta. Reeglina koguneme siis kergejõustikuhallis, kus kõige nooremad teevad sisetreeningu ja suuremad lähevad hallist välja trenni tegema.

Sel aastal toimub ka mitmeid muudatusi gruppide koosseisudes. Mitmed tublid noored liiguvad kõige nooremast ehk III grupist edasi II gruppi (Ronja, Karl-Martin, Martin, Kert). Ka II grupist liiguvad osad edasi I gruppi. Nende sportlastega räägin ma personaalselt ise läbi selle. 

I grupil algavad oktoobrist kolmapäeviti jõutreeningud rannastaadioni jõusaalis, novembrist reedeti basseinis. Siis muutuvad pisut ka treeningute ajad. Osad II grupi sportlased saavad kutse ka mõnda I grupi treeningule (nendel päevadel, kui II grupil trenni ei ole).

Nüüd aga esimese treeningnädala juurde. Riietuge vastavalt ilmale, treeningud toimuvad üldjuhul ikka õues.

Esmaspäev, 13.september
III grupp 15.30-16.30 Rannastaadion
II grupp 16.30-17.45 Rannastaadion
I grupp 17.30 Rannastaadion

Teisipäev, 14.september
II grupp 16.00-17.30 Rannastaadion
I grupp 17.15 Rannastaadion

Kolmapäev, 15.september
III grupp 15.30-16.30 Rannastaadion
I grupp 16.30 Rannastaadion 

Neljapäev, 16.september
II grupp 16.00-17.30 Kergejõustikuhall (treening õues!)
I grupp 17.15 Kergejõustikuhall (treening õues!)

Reede, 17.september
III grupp 15.30-16.30 Kergejõustikuhall (treening hallis!)
I grupp 17.00 Raeküla terviserajad (kogunemine parklas)
 
Laupäev, 18.september
PUHKUS
 
Pühapäev, 19.september
PUHKUS

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar