Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

Pühapäev, 29. september 2019

Uue nädala info. 30.september-6.oktoober

Spordikool kasutab nüüd e-päeviku keskkonda Stuudium. Iga sportlane ja lapsevanem saab end seal kasutajaks teha ja näiteks puudumistel silma peal hoida. Iga treeningu järel ilmub ka lühike treeningu kirjeldus, mida tehti. Stuudiumi liikmeks saab end registreerida aadressil https://parnuspordikool.ope.ee/ 

Kellel kasutajat seal veel ei ole, sisestab esimesele reale oma ees ja perekonnanime või meili aadressi ja vajutab "Unustasin parooli". Seejärel saadetakse teie meilile uus parool, mille abil saate end keskkonda sisse logida. Lapsevanema tunneb keskkond ise ära, kui õpilane on Arno süsteemis registreeritud ja Spordikooli õpilaseks vastu võetud.

Kuna stuudiumi kasutamine on uus ka treeneritele, Spordikoolile, siis võtab pisut aega, enne kui kõik seal nii tööle hakkab nagu peab. Aga algus on tehtud ja edaspidi on kõigil võimalik seda kasutada ja oma tegemistel silma peal hoida. Minul isiklikult on siiralt hea meel, et Spordikool ajaga kaasas käib ja e-päevikute süsteemi kasutusele võttis!

Uus nädal toob meile ka ühe traditsioonilise võistluse, kus meie sportlased alati osa võtavad - pühapäeval, 6.oktoobril toimub Niidupargis 47.Kadrijooks. Sinna ootan jooksma kõiki I, II ja III grupi sportlasi, seega kõiki, kes minu juures treenivad. Kellel on tervislikud põhjused, need loomulikult jooksma ei tule, aga eelnevalt tuleks minuga need asjad läbi arutada.  Täpse jooksu info panen siia lähipäevadel üles!

Uuel nädalal toimuvad treeningud endiselt Rannastaadionil ja selle ümbruses. Palun riietuda vastavalt ilmadele ning lühikeste pükstega enam trenni mitte tulla. Arvestage, et ka vihma võib sadada, seega kilejakid kaasa ja pärast trenni vahetage kindlasti märjad riided kuivade vastu!


Esmaspäev, 30.september
III grupp 15.30-16.30 Rannastaadion
II grupp 16.30-17.45 Rannastaadion
I grupp 17.30 Rannastaadion

Teisipäev, 1.oktoober
II grupp 16.00-17.30 Rannastaadion
I grupp 17.15 Rannastaadion

Kolmapäev, 2.oktoober
III grupp 15.30-16.30 Rannastaadion
I grupp 16.30 Rannastaadion

Neljapäev, 3.oktoober
II grupp 16.00 Rannastaadion
I grupp 17.15 Rannastaadion

Reede, 4.oktoober
III grupp 15.30-16.30 Rannastaadion
I grupp 16.30 Rannastaadion 

Laupäev, 5.oktoober
PUHKUS  

Pühapäev, 6.oktoober
47.Kadrijooks Niidupargis. Kõik sportlased jooksma! Info tulekul!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar