pühapäev, 6. aprill 2014

Ühest rääkimata võistlusest

11.märtsil toimus meie kergejõustikuhallis Pärnu linna koolinoorte meistrivõistlused C ja D vanuseklassile. Kuna sõitsin vahetult pärast seda laagrisse ära, ei saanud ma selle võistluse tulemustest täpsemalt rääkida. Parandan selle vea nüüd.

Alustan C vanuseklassi tüdrukutest, sest nemad tegid nendel võistlustel kõige vägevamaid etteasteid. 60 meetri jooksus napsas esikoha Vanessa ajaga 8,3. Talle järgnes teisena Andra 8,5ga. Kolmas oli Elisa samuti 8,5ga. Kümne hulka jõudsid veel Brigitta viiendana ajaga 9,2 (eeljooksus 8,8), Pirgid kuuendana ajaga 9,3 (eeljooksus 9,0) ja Anett Maria üheksandana ajaga 9,1. Väljapool arvestust võistles ka Ann Marii, kes jooksis muidu välja päeva kiireima aja 8,2ga. Tema aga linnakoolis ei käi ning seega finaaljooksu kaasa teha ei saanud. Võistluste kõige erilisem tulemus sündis sama vanuseklassi kaugushüppes, kus Vanessa võttis oma teise alavõidu isikliku rekordiga 4.84. Isiklik rekord paranes ligi 30 sentimeetriga! Teine oli Andra 4.53ga ja kolmas Elisa 4.44ga. Taas väljaspool arvetust kaasa teinud Ann Marii hüppas 4.47. Väga hea võistluse tegid ka Ramona (neljas koht 4.32ga), Anett Maria (viies koht 4.16ga), Brigitta (kuues 4.10ga), Pirgid (seitsmes 4.07ga). Kokku osales kaugushüppes 21 tüdrukut. 300 meetri jooksus võttis oma kolmanda esikoha Vanessa ajaga 48,3. Talle järgnesid Elisa 49,0ga, Anett Maria 49,6ga, Ramona 50,3ga. Kuues oli Brigitta 54,5ga.

C vanuseklassi poiste 60 meetri jooksus pääses finaali Mikk, kes tuli seal viiendaks ajaga 8,7. Esimesena jäi finaalist välja Rannar, kes sai seitsmenda koha 8,7ga. Kaugushüppes tuli Rannar aga 4.38ga kolmandaks. Mikk tuli kaheksandaks 4.04ga. 300 meetri jooksus oli edukaim jällegi Mikk, kes tuli ajaga 50,0 kolmandaks.Rannar oli kuues 52,7ga.

D vanuseklassi tüdrukute 60 meetri jooksus oli meie parim Martha, kes tuli seitsmendaks 10,2 sekundiga. Kaugushüppes tuli Martha 3.38ga kuuendaks. 300 meetri jooksus võitis ta aga esikoha 57,3 sekundiga! Lisbeth tuli 1.00,6ga kuuendaks ja Merly 1.01,2ga seitsmendaks.

D vanuseklassi poiste 60 meetri jooksus tuli kolmandaks Andry ajaga 9,1. Kaugushüppe Andry võitis 3.98ga. Ka 300 meetri jooksu Andry võitis ajaga 52,9.

Ann Marii võistles kolmel alal küll väljaspool arvestust, aga tegi seda väga edukalt!
 Elisa tuli kolmel korral poodiumile, kõige paremini läks 300 meetri jooksus, kus tuli teine koht ajaga 49,0
 Vanessa võitis kõigil kolmel alal esikoha, kõige märkimisväärsem tulemus sündis kaugushüppes - 4.84
 Anett Maria tuli 300 meetri jooksus kolmandaks ja tegi kokkuvõttes väga hea võistluse!
D vanuseklassi kõige edukam oli seekord Andry, kelle vanem vend Jarmo on jõudnud korduvalt Eesti meistrivõistluste medaliteni. Andry võitis kolm medalit, millest kaks olid kuldsed!