reede, 11. oktoober 2013

Võistlustulemusi

Septembris toimusid Pärnus Niidupargis koolinoorte meistrivõistlused murdmaajooksus. Kuna edu saavutasid ka paljud Altiuse poisid ja tüdrukud, toome paremad tulemused siinkohal välja.

5.klasside poiste 500 meetri jooksus tuli kolmandaks Mikk ajaga 1.45,3. Tüdrukute arvestuses tuli 500 meetri jooksu võitjaks Elisa ajaga 1.45,7. Vanessa oli kolmas 1.47,0ga ja Andra viies 1.52,9ga.

6-7.klasside tüdrukute 500 meetri jooksus tuli Anett Maria 1.46,7ga teiseks. 8-9.klasside tüdrukute 500 meetri jooksus tuli samuti teiseks Liisbet, kelle aeg oli 1.45,0.Kümne hulka jõudis ka Kristi A, kes sai ajaks 1.52,8, mis andis üheksanda koha.

6.oktoobril toimus aga pika traditsiooniga rahvajooks Paidest Türile. Distantsi pikkus oli 13,6 kilomeetrit ja kaasa tegi seal Karl, kes tuli kokkuvõttes 16.kohale 873 lõpetaja seas. Oma vanuseklassis tuli Karl aga teiseks. Tema jooksuaeg oli 47.26,8.

Järgmine võistlus on ees ootamas sel pühapäeval Niidupargis, kui nii nooremad kui vanemad asuvad Kadrijooksu starti!