pühapäev, 11. september 2011

Eesti noorte ja juunioride karikavõistlused

Rakveres toimunud karikavõistlustel tuli Altiuse meeskond 12 meeskonna arvestuses neljandale kohale 122 punktiga. Võitis kodus võistelnud Rakvere Vike 168 punktiga, edestades vaid 1 punktiga Tartu Ülikooli Spordiklubi. Kolmas oli Audentes 140 punktiga. Meile järgnesid Tartu Spordiselts Kalev 116 , Rakvere Vike teine meeskond 114 ja Viljandi Sakala 99 punktiga.

Kõige kõrgemad kohapunktid tõi meie grupist Rait, kes 100m jooksus oli 11,09 sekundiga kolmas ja 200m jooksus 22,2 sekundiga teine. 200 meetri jooksus ei töötanud elektriajavõtusüsteem ja ajad märgiti käsitsi. 400 meetri jooksus saavutas Ranno rekordilähedase tulemuse 53,92, millega ta võitis oma jooksu. Kokku andis see 5.koha. Lisaks hüppas Ranno kaugust. Pärast kahte üleastutud katset sai ta lõpuks tulemuse kirja kolmandal hüppel - 6.00. Ka neljanda hüppe astus ta üle. See tulemus andis 8.koha. 3000meetri jooksus oli Karl neljas 9.53,86ga. Isikliku rekordi püstitas täna Jarmo teivashüppes, ületades 3.50. Senine rekord oli hüpatud talvel mitmevõistluse sees 3.31. Nii et igati korralik rekordiparandus. Tulemus andis 8.koha, kuigi ka paremuselt viies hüppas samapalju. Siin pandi järjestus paika katsetega. Kõrgushüppes jäi Jarmole kirja 1.70, mis andis samuti 8.koha.

Mitmete vigastuste tõttu tuli 4x100meetri jooksu minna teise koosseisuga, kus avavahetust pidi jooksma Karl, kes samal päeval oli jooksnud juba 3000 meetrit. Karl sai oma ülesandega kenasti hakkama ja tema teatevahetus oli isegi kõige parem. Ebaõnnestus täielikult teine vahetus, kiita ei olnud ka viimane vahetus. Nii tuli leppida ajaga 45,75, mis andis 5.koha. Teist vahetust jooksis meil Erik Jagor, kolmandat Ranno ja viimast Rait. Teatejooksust on olemas ka video, mis peagi videonurka üles läheb. Pisut kannatust.

Aga lõppude lõpuks on pikk pikk võistlushooaeg läbi saanud ja saab hakata rahulikult ja tasapisi uueks hooajaks põhja laduma. Hooajast teen lähiajal ka kokkuvõtte, mida siit muidugi lugeda saab!