esmaspäev, 22. veebruar 2010

Sk Altius Eesti Meistrivõistlustel

Läinud nädalavahetusel toimusid Tartus Eesti Meistrivõistlused, kus oma medalisaagi korjas ka Sk Altius. Meie grupi esindajana võistles meistrivõistlustel Rait, kes eeljooksus sai ajaks 7,18. See aeg viis ka viimasena finaaljooksu, kus Rait startis esimesel rajal. Eeljooksust parema esituse finaalis teinud Rait sai ajaks 7,14 ja tasuks 6.koha. Nii et esimene kord Eesti meistrivõistlustel lõppes finaaljooksu ja 6.kohaga. Minu silmis väga suur õnnestumine! SK Altiuse medaliarve avas Sigrid Toom naiste teivashüppes, uus isiklik rekord 3.65 tõi hõbemedali. Ainsa meistritiitli saavutas Altius meeste kuulitõukes, kus Raido Kalbach tõukas esimeses voorus juba isikliku rekordi 17.35, millele konkurendid enam millegagi vastata ei suutnud. Muideks, Raido tulemus ületas ka 4cm Pärnu linna rekordi, mis seni kuulus Gerd Kanterile. Meeste kolmikhüppes jäi kõige napimalt medalist ilma Rain Kask, kelle pikim hüpe sündis viimases voorus - 14.88. Pronksmedal võideti 14.95ga. Kui meeste kuulitõukes võitis meie klubi esindaja kuldmedali, siis naiste kuulitõukes tuli Häli-Herta Haavapuu 11.73ga pronksile. Meeste 200meetri jooksus võitis Henri Sool hõbemedali ajaga 22,06 sekundit. Oma esimese individuaalse Eesti meistrivõistluste medali võitsin aga mina, tulemus 2.10 andis tänavustel meistrivõistlustel hõbemedali. Ka kuld ja pronksmedal võeti sama tulemusega, otsustavaks said katsed, kus minul oli 2.05 peal 1 ebaõnnestumine. Kulla võitnud Karl Lumi läbis võisluse puhaste paberitega. Kel huvi kõiki mu võistlushüppeid näha, siis kõik need ripuvad üleval aadressil : www.youtube.com/rometmihkels