Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

Pühapäev, 29. märts 2015

Oluline info

Kõigepealt tuletan meelde, et järgmise nädala reede on riigipüha, seetõttu on meie hall suletud ja kõige noorematel ei toimu treeningut kell 15.45.  I grupp teeb trenni sel päeval, aga aja ja koha täpsustan ma üle nädala käigus.

Teine oluline informatsioon puudutab I treeninggruppi. Kõik spordikooli õpilased kogunevad esmaspäeval kell 17.00 meie hallis treenerite ruumi ukse juurde, kus peame ühe kiire koosoleku. Võtab aega mõne minuti. (seega ei puuduta see Jarmot ega Minnit). Teised enne jooksma ei lähe.

Ning kolmas infokild puudutab taas I treeninggruppi (seekord kõiki). Alates 30.märtsist on kõigil kohustus täita treeningpäevikut! Treeningpäeviku põhja saab alla laadida oma arvutisse siit: http://www.filedropper.com/treeningpevik2015thi

Hetkel on seal kirjas ka 2 näidispäeva. Nende järgi saad paremini aru, kuidas päevikut täitma peab. Need kustuta muidugi ära, kui hakkad sissekandeid tegema. Iga nädala lõpus liidad vastavates lahtrites kokku hüpped, joostud lõigud, üke jne. Kui oled kokkuvõtte ära teinud, saadad treeningpäeviku mulle meili peale: romet.mihkels@mail.ee, facebooki kaudu mulle päevikuid mitte saata!  Treeningpäevikud tuleb mulle meili peale saata hiljemalt pühapäeva õhtuks kella 21.00ks! Kui treeningpäevikute saatmine aprillis toimub korralikult, hakkan edaspidi kontrollima sissekandeid iga 2 nädala tagant. Ent enne proovikuu. Treeningpäeviku olen teinud hetkel augusti kuu keskpaigani!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar